شرکت مهندسی پرتونگار نماینده رسمی فروش و اجرای سیستمهای نمای تصویری (نمای مدیا) بوده و خدمات شرکت در کلیه شهرهای کشور قابل ارائه میباشد. نمای تصویری به معنی استفاده از تجهیزات پیشرفته نورپردازی برای تبدیل نمای ساختمان به صفحه نمایش با قابلیت نمایش انیمیشن و رقص نور متحرک و یا نمایش فیلم و تبلیغات می باشد.

شرکت با واردات مستقیم قطعات، بهترین قیمت و کیفیت را در این زمینه ارائه می کند. مشخصات و کارکرد بخشی از این تجهیزات نورپردازی به شرح زیر است:

– تیوپ های تصویری LED Media Tube

با پوشش مات و شفاف موجود بوده و با چیدمان و اتصال به کنترلر مناسب قابلیت نمایش تصاویر با کیفیت بالا در نمای ساختمان و فضای داخلی را دارند.

فیلم نمونه نمای اجرا شده با سیستم تیوب دیجیتال و نحوه اجرا بدون داربست می باشد. خطوط مثلثی سفید رنگ نیز با استفاده SMD Strip و پوشش مات اجرا شده است.

تیوب دیجیتال

در ویدیوی زیر نورپردازی تاج یک تالار (تالار پذیرایی رضا) با استفاده از تنها یک خط مدیا تیوب، توسط پرتونگار را مشاهده میکنید.

پیکسلهای نقطه ای Dot Pixel :

انواع مختلفی از پیکسلهای نقطه ای توسط شرکت ارائه می شوند و همه آنها مجهز به کنترلر و درایور ۱۶ میلیون رنگ هستند. از این گونه پیکسلها برای ایجاد طرحهای نورپردازی خلاقانه و اشکال گوناگون استفاده می شود. شدت روشنایی این تجهیزات هم متفاوت بوده و برای کاربردهای مختلف در نظر گرفته شده است.

تجهیزات-نورپردازی-پیکسل

این پیکسلها بصورت نامحدود به هم متصل شده و میتوان صفحات نمایش بزرگ ایجاد کرد. و با قابلیت انعطاف و شکل پذیری میتوان در مکانهای مختلف استفاده کند.

پیکسل ال ای دی

پیکسلهای روز دید

این پیکسلهای نقطه ای دارای قابلیت نمایش در روشنایی روز هستند و در ساخت آنها از ال ای دی بسیار پرقدرت استفاده شده که در روز هم از فاصله دور قابلیت رویت است. مناسب برای محیط خارج ساختمان و استفاده در نورپردازی نمای ساختمان است.

پیکسلهای روز دید